Biuro sprzedaży:     tel. (+48) 58 340 00 41...44

Zasilacz awaryjny UPS1200-T-LI/LED - UPS1200-T-LI/LED

Nazwa:
Zasilacz awaryjny UPS1200-T-LI/LED

Model: UPS1200-T-LI/LED

Nr katalogowy: UPS1200-T-LI/LED

Producent: EAST

Na zamówienie
Kontakt z Dz. Handlowym
 
 
499.00 zł netto
613,77 zł brutto

Opis produktu

Zasilacz awaryjny UPS1200-T-LI/LED jest typem zasilacza line-interactive, posiadającym moc skuteczną na poziomie 720W oraz moc pozorną na poziomie 1200VA. Jego napięcie wejściowe i wyjściowe wynosi 230V. UPS został wyposażony w 3 wyjścia zasilające oraz 2 szt. bezobsługowych akumulatorów w technologii AGM o pojemności 7Ah Wymiana ogniw jest łatwa, szybka i w razie konieczności można wykonać ją samodzielnie.

Zasilacz UPS 1200 T-LI LED jest wyposażony w technologię line interactive. W razie awarii zasilania, UPS podtrzymuje pracę sprzętu korzystając z zasobów energii zgromadzonych w wewnętrznych akumulatorach. Zasilacz wyposażono w panel diod LED dostarczający podstawowych informacji o stanie urządzenia, trzy wyjścia zasilające, fizyczne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe RJ45 (in/out) oraz interfejs USB do połączenia z komputerem i zarządzania przez aplikację UPSmart. Zaletą UPS\\\\\\\'a jest także współpraca z zasilaczami komputerowymi wyposażonymi w aktywny układ poprawy współczynnika mocy APFC.

Zasilacz funkcjonuje w oparciu o technologię line interactive. UPS\\\\\\\'y skonstruowane według tej topologii zapewniają w czasie zaniku napięcia szybkie przełączenie na zasilanie z falownika, który jest zsynchronizowany z siecią zasilającą. Falownik jest podłączony równolegle do napięcia zasilania, dokonując ładowania baterii akumulatorów. Zasilacze tego typu charakteryzują się wysoką sprawnością (mają niższe straty cieplne). Zasilacze UPS line-interactive są najczęściej stosowane do zabezpieczania takich elementów systemu teleinformatycznego, jak serwery, wysoko wydajne stacje robocze i inne bardziej istotne punkty systemu teleinformatycznego.

Specyfikacja techniczna

OgólneMocAkumulator
Typ zasilacza line-interactive
Moc pozorna 1200VA
 
Napięcie 230V ±25%
 
Częstotliwość 50 / 60Hz
Współczynnik szczytu 3:1
Ilość gniazd 3x Schuko
Model bezobsługowy, w technologii AGM
Napięcie DC 24V
 
Przeciążeniowe akumulatora ogranicznik prądu wyjściowego
Filtracja napięcia wyjściowego akumulatora elektroniczna
 
Hałas ≤ 45 dB (1m)
Wilgotność 20 ~ 90% RH (bez kondensacji)
Wymiary 125 x 320 x 220mm
24 miesiące
Powrót
 
Vidos
Xilius
Grundig
SAMSUNG
Fujinon
Satel
Roger
Pulsar
Laskomex
CBC Group
GDE Polska
Ganz
CNB
Urmet Miwi
Commax
Fermax
GORKE
Elmes Electronic
Mifon